Opinie

Rozpocząłem współpracę i spotkania coachingowe z Mają w momencie mojej zmiany pracy etatowej na własną działalność. Maja prowadziła mnie w tym procesie i pracowaliśmy głównie nad tematami motywacji, transformacji i dostosowania się do nowej formy pracy, pewności podejmowania i akceptacji decyzji. (…) Maja w łatwy sposób potrafiła przechodzić pomiędzy tymi sferami, co pozwalało mi połączyć swoje myśli w całość oraz odszukać ważne dla mnie schematy zarówno w życiu zawodowym i prywatnym. Pomimo tego, że to ja byłem na pierwszym planie spotkań, to od Mai bije życiowa mądrość, doświadczenie i wieloaspektowe spojrzenie, z czego warto korzystać. Jednocześnie dzięki temu mogłem być spokojny, że Maja rozumie moją perspektywę. Spotkania zawsze były terminowe, czułem się świetnie w ich czasie jak i po nich, a głowa buzowała (pozytywnie) od przemyśleń. W całego serca polecam Maję jako coacha – prowadzącego przez wątpliwości i zmiany w życiu.

Wojciech K.


Fantastyczny manager, który jest jednocześnie coachem i mentorem, osobą o wielu umiejętnościach i nieograniczonej kreatywności.

Dagmara P.


Polecam skorzystanie ze wsparcia Mai każdej osobie, która – podobnie jak ja – waha się nad postawieniem siebie samej na pierwszym miejscu; nie umie potraktować siebie z należytą miłością; pozwala przekraczać innym ludziom swoje granice, naruszać swój dobrostan. To mogą być też, oczywiście, rozmaite inne, bardzo indywidualne życiowe historie. Maja pomaga spojrzeć sobie samemu prosto w oczy, stawia przed lustrem. Mało mówi „po kołczowemu”, raczej zadaje serię bardzo konkretnych pytań, które nie pozostawiają nadziei na… zawieszenie w próżni. Te pytania zapraszają do akcji, do wzięcia odpowiedzialności. Za własne życie. Są mocne. Wspierają. Pomagają przybić do brzegu. Czego każdemu życzę.

Beata N.