O mnie

Wspieram i towarzyszę osobom w życiowych, zawodowych, związkowych lub rodzicielskich zmianach. Większość ludzi nie lubi zmian albo się ich boi, ja je oswajam. W zmianie widzę możliwość uczenia się i stawania się lepszą/ lepszym. Coaching jest dla mnie drogą do wzmocnienia siebie i lepszego poznania. Pracuję indywidualnie lub w kameralnych grupach, wykorzystując różne techniki pracy, w zależności od potrzeb. Sprawdź zakładkę “oferta”, żeby zobaczyć, w czym mogę Ci pomóc.

Co najbardziej lubię

  • zmiana;
  • budowanie, wzmacnianie poczucia wartości i sprawczości;
  • kreatywność;
  • girls power;
  • nastolatki;


Moja historia:

Przeszłam długą drogę od grafika w wydawnictwie, przez dyrektora artystycznego do managera 30-osobowego zespołu w międzynarodowej firmie. Prowadziłam programy muzyczne w radiu, studiowałam grafikę na ASP, psychologię na SWPS oraz coaching w Collegium Civitas. Ukończyłam szkolenie MBSR w Polskim Instytucie Mindfullness. Jestem w trakcie certyfikacji coacha ICF.  
Ale przede wszystkim, od wielu lat jestem szczęśliwą żoną i matką dwóch nastolatków (w tym jednego Aspergera).

Przez rok podróżowałam z rodziną dookoła świata, edukując synów w drodze. Od ośmiu lat jestem związana z edukacją demokratyczną, gdzie szczególnie dbamy o proces grupowy i rozwój kompetencji miękkich.

Nurkuję rekreacyjnie, podążając za swoją pasją zrobiłam uprawnienia divemastera i pomagałam ludziom w pierwszych krokach pod wodą i pokonywaniu strachu przed nowym i nieznanym.

Baterie najchętniej ładuję w podróży i w kontakcie z przyrodą. Od lat nie jem mięsa i staram się żyć tak, by zmniejszać swój wpływ na środowisko naturalne.